Události

18th September 2023, 09:00 am

Zářijový projekt ve městě Wroclavi se zajímavým programem a možností dovědět se něco nového je na spadnutí.

• Pořádá polská organizace Semper Avanti, projekt probíhá v angličtině, jedná se o trainingový kurs.
• Do Wroclavi vezmeme kohokoli se zájmem o fake news a trochou enthusiasmu (ubytování a strava hrazeno, jízdné zpětně proplaceno).

Tedy, jseš-li blogger, mladý člověk či někdo, kdo chce nezůstat pozadu, nebo jsi leader a vedeš aktivity pro mladé? Chceš vidět jak se dá bojovat proti tzv. fake news, neboli hezky česky falešným zprávám či dezinformacím?

• Dále se projektu účastní partněři z Modávie, Ukrajiny, Gruzie a Německa????
• Zájemci se můžou přihlásit do 15. 9. 2023 na info@youthplus.cz nebo nás najdete na fejsbuku, Youth+
• Kompletní informace a odpovědi na dotazy o projektu Vám rádi sdělíme do zpráv, pište na Messenger nebo e-mail: petra@youthplus.cz


15th August 2021, 12:00 pm

Srpnový projekt v krásné přírodě Španělska se zajímavým programem a výšlapama k tomu!

• Pořádá španělská organizace Valdeorras Vive v rámci programu Erasmus+, projekt probíhá v angličtině.
• Do vesnice uprostřed přírody zveme 4 české účastníky ve věku 18-30 let (ubytování a strava hrazeno, jízdné zpětně proplaceno).
• Dále se projektu účastní mládež ze Španělska, Turecka, Malty, Bosny a Hercegoviny, Arménie a Ukrajiny. 🌍

• Zájemci se můžou přihlásit do 13. 6. 2021 na info@youthplus.cz.
• Kompletní informace a odpovědi na dotazy o projektu Vám rádi sdělíme do zpráv, pište na Messenger nebo e-mail: info@youthplus.cz
PDF

17th October 2020, 10:00 am

JAK ERASMUS+ OBOHATÍ OSOBNÍ I PROFESNÍ ŽIVOT z pohledu účastníků i organizátorů" je událost v rámci Erasmus Days, oslavující program Erasmus+. Akce se koná 17. října 2020 v Rožnově pod Radhoštěm. Uvítáme u nás každého, koho zajímá téma a možnosti Erasmus+ programu a každého, kdo se rád doví více informací nebo se rád podělí o své vlastní zkušenosti.

Jedná se o venkovní a přátelskou akci s malým pohoštěním, a především horkým čajem, se kterým lépe odoláme možnému chladu říjnových dnů. Určitě se k nám na zahradu stavte! Budeme se na vás těšit v sobotu 17. října od 10.00 do 17.00 hodin. Vstup volný

Kompletní informace najdete na letáku v přiloženém PDF. V případě dotazů nás kontaktujte na info@youthplus.cz nebo FB messengeru.

AKTUALIZACE 12/10/2020: 
Z důvodu vládních opatření proti šíření koronaviru se akce bohužel v daném termínu nekoná. O její uskutečnění ale máme velký zájem, proto termín konání přesouváme na jaro 2021. Doufejme jak v přívětivější počasí, tak hlavně v lepší situaci ohledně aktuální pandemie. 

PDF

27th June 2018, 07:30 am

Talking about Human rights in Pardubice, visit Pernstejn brewery and meet great people who helps others from NGO KOSATEC.

We get the opportunity to invite you to be part of our Training Coure Human Rights to Care.

If you would like to increase your knowledge in Human Rights area and make your learning experience more efficient, you can join us. More info about trip can be downloaded in short .pdf in here.

As usual entry and good mood for free.

PDF

7th September 2016, 10:00 am

Dne 7. září 2016 od 10:00: v rámci programu projektu Manakitanga proběhne přednáška/akce Open your arms and embrace diversity, na kterou se můžete příhlásit na facebooku.

Pozvání přijali členové Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU), nevládní a nezisková organizace, která bezplatně poskytuje právní a sociální poradenství svým klientům, pořádá vzdělávací programy pro laickou i odbornou veřejnost a další aktivity na podporu integrace cizinců.

Po přednášce následuje debata a volná zábava v duchu tématu. Malé občerstvení zajištěno.

Vstup a dobrá nálada zdarma!